Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Штати створюють орган стеження за розвідниками РФ

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Штати створюють орган стеження за розвідниками РФ

У Сенаті США

Комітет із розвідки Сенату США запропонував Білому дому створити спеціальну робочу групу для відстеження російських розвідників. Створити новий орган планується за зразком структури, що існувала в роки холодної війни. Пропонується включити до складу нового органу співробітників Державного департаменту, представників розвідки та чиновників різних відомств.
Збиратися ця команда буде щомісяця, а її завданнями стане виявлення російських шпигунів, розкриття вбивств, скоєних на замовлення Москви, розслідування фінансування організацій, що діють в інтересах Російської Федерації (РФ), а також протистояння російській пропаганді. Крім цього, ініціатори пропозиції пропонують залучити ФБР до вивчення маршрутів поїздок російських дипломатів та отримання повідомлень від співробітників посольства РФ в США про їхні пересування по країні.
Законопроект був ухвалений в травні ц. р. сенатським комітетом з розвідки і тепер має бути схвалений повним складом верхньої палати Конґресу. Дату голосування ще не призначили, але це відбудеться до сенатських канікул.
Нагадаємо, що за президентства Рональда Рейґана було створено групу, до завдань якої входило протистояння радянській розвідці. Ця команда займалася викриттям фальшивок, створених СРСР, і виявленням організацій, що діяли в інтересах Москви. Цей орган перестав діяти після розпаду Радянського Союзу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...