Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 26, 2018

Штати почали постачання нафти в КНР

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Штати почали постачання нафти в КНР

Sinopec

Китайська державна нафтова компанія Sinopec придбала першу партію американської сирої нафти на експорт. Це — знакова угода між США та Китайською Народною Республікою (КНР) після закінчення заборони на експорт американської нафти, яка тривала 40 років.
Вантаж, який має бути доправлений у Китай із порту на узбережжі Мексиканської затоки в березні ц. р., може свідчити про початок тривалого продажу КНР нафти зі США. Китай є другим за величиною покупцем вуглеводнів у світі і таким чином прагне диверсифікувати свої джерела енергії.
«Експорт американської нафти є позитивною новиною для світового ринку і дозволяє переробникам із Азіатсько-Тихоокеанського реґіону диверсифікувати свої поставки, якщо ця нафта економічно конкурентоспроможна», — розповіло джерело Reuters у Sinopec. Однак співрозмовник інформаційної агенції відмовився розповісти про інші деталі угоди, у т. ч. про сорт нафти, її остаточну вартість і постачальника. Офіційний представник Sinopec заявив, що компанія цієї угоди не коментуватиме.
Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що техаська енергетична компанія Enterprise Products Partners виконає перші за останні 40 років постачання американської нафти на експорт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...