Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Сенатора викрили в небажаних зв’язках

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Сенатора викрили в небажаних зв’язках

Боба Менендеса, голову сенатського комітету з міжнародних відносин, звинуватили у зв’язку зі Світланою Бучик, уродженкою України, актрисою та моделлю. Наприкінці січня 59-річний Менендес уже опинився в центрі скандалу: молода домініканка звинуватила його в тому, що він брав участь у інтимних вечірках у її країні, вибираючи «наймолодших із-поміж нових дівчаток».

Між тим, українка підтвердила факт своєї дружби з Бобом Менендесом, заявивши, однак, що жодного інтимного зв’язку між ними не було. «Сенатор — чудова людина. Він завжди був зі своєю родиною. До мене гарно ставився», — сказала дівчина.
Світлані Бучик зараз 26 років, до 15-річного віку вона жила в Коломиї (Івано-Франківська область), де навчалась у політехнічному коледжі. Потім разом із батьками й братами переїхала до Іспанії, а тепер живе в Нью-Йорку та працює актрисою. Дівчина знялася в чотирьох серіалах і шести фільмах, не відомих українським телеглядачам. Також українка грає в театрі, у резюме вона написала, що вміє їздити верхи й на мотоциклі, а також володіє шістьма мовами — каталонською, іспанською, українською, російською, англійською й латиною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply