Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Сандерс і Круз зменшують відставання

Автор:

|

Квітень 14, 2016

|

Рубрика:

Сандерс і Круз зменшують відставання
Берні Сандерс

Берні Сандерс

На праймеріз у штаті Вісконсин за висунення кандидатом у президенти США у демократів лідирував Берні Сандерс, а в республіканців — Тед Круз. Обидва все менше поступаються фаворитам перегонів — Гіларі Клінтон у демократів і Дональду Трампу у республіканців. У зв’язку з цим ряд спостерігачів розглядають це голосування як можливий поворотний момент в усій кампанії. Берні Сандерс набрав 54 % проти 46 % голосів за п. Клінтон, у республіканців п. Круза підтримали 52 %, а п. Трампа — 31 %.
Гіларі поступилася сенатору від штату Вермонт і в штаті Вайомінґ. Там п. Сандерс набрав 56 % голосів, а п. Клінтон — 44 %. У Вайомінґу кандидати боролися за голоси 14 делегатів. Однак ця перемога не змінить хід передвиборчої кампанії, адже цей штат пропонує найменшу кількість делегатів порівняно з іншими. Зараз п. Клінтон має голоси 1756 виборців, а п. Сандерс — 1037.
Тед Круз обійшов Дональда Трампа і на первинних виборах у Колорадо. Він заручився підтримкою всіх 34 делегатів від цього штату. Для висунення в кандидати від республіканців необхідно отримати підтримку 1237 делегатів. Дональда Трампа зараз підтримують 743 делегати, а його найближчого суперника — 566.
Лідери президентських перегонів ще не стали офіційними кандидатами, але скандали навколо них вибухають щораз частіше. Так, більше 19 тис. людей зі Сполучених Штатів та інших країн підписали електронну петицію з пропозицією позбавити Дональда Трампа іменної зірки на Алеї слави в Голівуді. Цей документ розмістив мережевий ресурс Care 2. «Отримання мільярдером зірки на Голівудській алеї слави — це був акт вандалізму, який він здійснював знову і знову зі самого початку своєї президентської кампанії. Спільнота не вважає, що цей політик заслуговує того, щоб перебувати там», — сказано в петиції. Як відомо, п. Трампа удостоїли честю помістити його зірку на Алеї слави ще 2007 року. Саме тоді він почав продюсувати популярне американське реаліті-шоу «Учень». У цій програмі десятки бізнесменів боролися за право стати частиною компанії мільярдера.
Та в демократів проблеми — серйозніші. Вивчення «панамських паперів» виявило зв’язок виборчого штабу кандидата Гіларі Клінтон із Кремлем. Російський «Сбербанк» з березня ц. р. вдається до послуг компанії лобістів Podesta Group у Вашинґтоні для того, щоб сформувати позитивний імідж і пом’якшити санкції проти РФ. Очолює фірму Тоні Подеста — один із основних збирачів коштів для передвиборної кампанії п. Клінтон. Його брат Джон також є головою штабу Гіларі. При цьому Podesta Group робить вигляд, що в особі «Сбербанку» має справу зі звичайним приватним фінансовим інститутом, а не з установою, яку контролює Центральний банк Російської Федерації, тобто російська держава.
Англійська газета The Observer пише, що Джон і Тоні Подеста насправді лобіюють банк особистого користування Путіна, який є фінансовою гілкою Кремля та підконтрольних йому розвідувальних служб. При цьому брати Подеста претендують на високі посади в Білому домі в разі перемоги п. Клінтон на президентських виборах.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply