Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Розчаровані долею Тимошенко

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Розчаровані  долею Тимошенко

США знову закликали українську владу звільнити екс-прем’єра Юлію Тимошенко. «Ми розчаровані рішенням апеляційного суду Києва… Вона повинна мати змогу брати участь у політичному житті», — сказав Марк Тонер, представник Державного департаменту, зазначивши, що США вкотре висловлюють стурбованість щодо арешту колишнього українського прем’єра.

«Арешт пані Тимошенко ставить під сумнів верховенство права в Україні й посилює підо­зри щодо практики політично мотивованих переслідувань з боку української влади», — зазначив пан Тонер. Також у заяві уряду США вказується, що Америка надалі стежитиме за юридичними процесами проти Юлії Тимошенко й інших опозиційних діячів.

Нагадаємо, що раніше Кетрін Ештон, Вер­хов­ний представник Європейського Cоюзу (ЄС), заявила, що апеляційний процес неадек­ват­но відреаґував на хиби, допущені Печерським райсудом Києва при розгляді справи Юлії Тимошенко. Від імені ЄС Верховний представник наголосила на необхідності неупередженого й прозорого процесу апеляції. «Викликає жаль те, що цього не було досягнуто й що питання про виборче правосуддя в Україні, як і раніше, вимагає уваги», — підкреслила вона у своїй заяві.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply