Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Різдвяні подарунки від Мішель Обами

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Різдвяні подарунки від Мішель Обами

Перша леді США взяла участь у традиційній благодійній акції, проведеній з ініціативи американських військових, під час якої вони збирають пожертви для бідних дітей у вигляді святкових подарунків. «Кожна людина може зробити щось, аби висловити свою подяку, і чимось поділитися. Акції «Іграшки для малюків» рік за роком супроводжує ця ідея, а також віра в те, що всі ми повинні зробити свій внесок», — сказала Мішель Обама.

Перша подібна акція була організована американськими морськими піхотинцями 1947 року. Ініціатива військових набуває особливої ваги цього року — адже через кризу й руйнівний ураган «Сенді» багато американців просто не в змозі потішити дітей різдвяними подарунками.
«Мішель Обама — одна з найпопулярніших публічних фігур у країні. Підтримуючи цю ініціативу, вона виступає гарантом того, що Різдво в дітей із регіонів, що постраждали найбільше, буде щасливим», — с наголосив Штефан Ґробе, кореспондент Euronews у США.
Також Барак Обама, його дружина Мішель і обидві доньки взяли участь у щорічному благодійному передріздвяному концерті. Пан Обама, виступаючи з промовою з нагоди католицького Різдва, заявив, що настав час згадати тих американців, які «зустрічають це свято в лікарнях, тимчасових помешканнях або на полі бою далеко від дому». Глава Білого дому та його сім’я влаштували маленьку фотосесію з дітьми, одягненими в костюми ельфів. Потім президент і багато інших учасників концерту, серед яких виявився й південнокорейський репер Psy, автор гіта Gangnam Style, співали різдвяні пісні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...