Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

РФ — найбільшу загроза для США

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

РФ — найбільшу загроза для США
Реймонд Одієрно

Реймонд Одієрно

Реймонд Одієрно, начальник штабу Армії США, котрий йде у відставку, заявив, що Російська Федерація (РФ) представляє найбільшу загрозу для Сполучених Штатів на сьогоднішній день через «складні» військові операції в Україні. Генерал Одієрно вважає, що лише третина сухопутних військ США здатні діяти на такому рівні гібридної війни, яку зараз веде РФ в Україні. Він побоюється, що наступними жертвами російської аґресії можуть стати члени НАТО, наприклад, Латвія чи Естонія.
«Вони є більш зрілими, ніж деякі інші наші потенційні супротивники… Вони продемонстрували значні можливості в Україні, здійснюючи досить складні операції, й, як на мене, ми повинні звернути на це увагу», — сказав генерал. Він пояснив, що стурбований тим, що РФ недооцінює, до якої міри партнери НАТО готові захищати латишів та естонців, а прорахунок може призвести до конфлікту. Рішенням, на його думку, було б розширити можливості реагування з метою недопущення будь-якої можливої ??російської аґресії.
«У нас є стримуючий фактор, і гадаю, що ми з цим добре даємо собі раду. У найближчі роки нам слід продовжувати в тому ж дусі, щоб зростала ціна для тих, хто замислюється над проведенням військових операцій у Східній Європі», — зазначив Реймонд Одієрно. Раніше із схожою заявою виступив Філіп Брідлав, командувач об’єднаних сил НАТО в Європі, назвавши Росію серйозною безпековою загрозою в Європі.

About Author

Meest-Online

 • erhfbyrf

  Не вы ли (Америкка) разбомбили Югославию, которая даже не Азия, а именно центр Европы? И все пытаетесь кого-то сделать крайним (обявить агрессором) для собственного блага – возможности развязывать войны подальше от своего материка,печатать доллары бесконечно, а потом этим же придуркам предлагать всяческую “помощь”, втягивая недоразвитые правительства в долговую яму. Вы объявляете себя единственными стражами мирового порядка, а так не бывает в справедливом мире. Почему все должны зависеть от Вашего доллара? Кто позволил Вам считать свой доллар единственным достойным эквивалентом денежных единиц ? Почему это не золото, которое есть у всех в разных ,конечно количествах, или алмазы? Почему Вы всех хотите держать в вечной зависимости, постоянно устраиваете хаос на планете, да еще и спихиваете за это вину на других???

  • Oleg

   Приємно, що Тижневик Міст ототожнюють із військовою машиною США, нам би їх можливості ))
   А якщо серйозно, я особисто не впевнений, що можна було в якийсь інший спосіб, крім попереджувальних бомбардувань, зупинити мікроРашу-Сербію в її спробах дикими методами загальмувати процес самовизначення народів колишньої Югославії. Зрозуміло, що нічого доброго в бомбардуванні немає, дуже сумнівна історія з Косово і т.д. Але все ж методи сербських військових теж гуманними назвати важко… Тема потребує аналізу.
   Щодо долара, то тут все просто, найбільша економіка світу багато що визначає у світі. Варіант “по щучьему велению” сьогодні не працює. Росія, щоправда, діє по Вовіному вєлєнію, але різниця невелика.
   Щодо алмазів і т.д. Все це присутнє, але в іншому форматі, без кістки в носі, як символа натурального обміну.
   Щодо “зависимости”. Наша пєсня хороша… Росія вся в бєлом…