Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Республіканці майже визначилися

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Республіканці  майже визначилися

Мітт Ромні здобув переконливу перемогу на попередніх виборах (праймеріз) у Пуерто-Ріко. Острів у Карибському морі став останньою із чотирьох територій США, які обирали свого кандидата з-поміж учасників передвиборних перегонів республіканців. Раніше з вибором визначилися Гуам, Північні Маріанські та Віргінські острови — переможцем на всіх територіях став п. Ромні.

Пуерто-Ріко відрізняється тим, що дає найбільшу кількість голосів делеґатів на майбутньому з’їзді Республіканської партії — 23. «Ромні, як і очікувалося, здобуває вражаючу перемогу, набираючи 80 % голосів», — повідомляють місцеві телеканали, проголошуючи його переможцем, незважаючи на те, що підрахунок іще триває.

Єдиного кандидата від партії буде визначено після закінчення сезону праймеріз на партійному з’їзді наприкінці серпня. Для обрання єдиним кандидатом претендентові необхідна підтримка 1 144 делеґатів з’їзду. Поки що за кількістю набраних голосів делеґатів лідирує Мітт Ромні: у нього — 492, не рахуючи здобутих у Пуерто-Ріко, голоси.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply