Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Республіканці хочуть постачати Україні зброю

Автор:

|

Серпень 13, 2015

|

Рубрика:

Республіканці хочуть постачати Україні зброю

 

Скотт Вокер

Скотт Вокер

Надати військову допомогу Україні в разі свого обрання пообіцяли претенденти на пост президента від Республіканської партії Скотт Вокер і Бен Карсон. «Наша національна безпека перебуває під загрозою, — заявив п. Вокер у ході перших загальнонаціональних теледебатів претендентів на пост президента від Республіканської партії в Клівленді (штат Огайо). — Ми проявимо жорсткість до наших супротивників. Я б спрямував озброєння в Україну, взаємодіяв із НАТО в питанні розміщення сил на східному кордоні Польщі та балтійських країн і встановив систему протиракетної оборони в Польщі та Чехії».
Питання про постачання озброєнь Україні підняв у ході дебатів і Бен Карсон. «Ми послабили свої збройні сили до такого рівня, що наші військово-морські сили (ВМС) скоротилися до рівня 1970-х рр., а військово-повітряні сили — до рівня 1940-го, — стверджував він. — А тим часом наші вороги стають все сильнішими. Наші друзі нам більше не можуть довіряти. Коли Україна була державою, яка володіє ядерною зброєю, вона відмовилася від цієї зброї, очікуючи, що ми їх захистимо, а ми навіть не даємо їм наступальних озброєнь. Також ми повернулися спиною до Ізраїлю, нашого союзника». Бен Карсон пообіцяв, що у разі обрання на пост президента він «насамперед зміцнить збройні сили».
У теледебатах брали участь десятеро республіканців із найвишим рівнем суспільної підтримки: мільярдер Дональд Трамп, екс-губернатор Флориди Джеб Буш, губернатор Вісконсина Скотт Вокер, сенатори Тед Круз, Ренд Пол і Марко Рубіо, нейрохірург Бен Карсон, екс-губернатор Арканзасу Майк Гакабі, губернатор штату Нью-Джерзі Крис Кристі та губернатор Огайо Джон Кейсік.

Євген Клен

До слова
Сенат затвердив кандидатуру генерала Марка Міллі на пост начальника штабу армії, адмірала Джона Річардсона — на пост начальника штабу військово-морських сил і генерала Роберта Неллера — на пост командувача Корпусом морської піхоти. Усі ці кандидатури були запропоновані президентом Обамою. Як писав «Міст», на слуханнях у комітеті у справах збройних сил Сенату генерал Міллі назвав Росію головною загрозою для Америки. «Росія — єдина країна на землі, в якої є ядерний потенціал, здатний знищити Сполучені Штати. Це — екзистенційна загроза для США, — сказав тоді генерал Міллі. Він також є прихильником надання Україні летального оборонного озброєння.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply