Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 15, 2019

Рай для гакерів

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Рай для гакерів

Популярний американський журнал Computerworld присвятив Україні величезну статтю, у якій Тейлор Армердінґ називає цю країну «раєм для гакерів». Автор також акцентує на тому, що українські кіберзлочинці є добре відомі у світі й становлять неабияку загрозу для багатьох країн. Найбільшою помилкою, стверджує він, нещодавно заарештованих членів гакерської групи LulzSec було те, що вони займалися злочинною діяльністю на території США та країн Європи.

Водночас, в Україні, пише Тейлор Армердінґ, їм би не довелося боятися за свою свободу. Журналіст наводить приклад, коли заарештовані 2010 року українські гакери за допомогою хробака Conficker украли 72 млн USD із банківських рахунків у США.

«За океаном зловмисникам загрожує до шести років ув’язнення, але в Україні їх випустили вже за кілька місяців, а слідство в справі триває й досі», — зазначає п. Армердінґ, пояснюючи таке роздолля для гакерів відсутністю законодавства та сучасних правозастосовних практик у боротьбі з кіберзлочинністю.

Однак, на думку незалежних експертів, проблема — набагато глибша й небезпечніша. За словами цитованого в статті Браяна Кребса, колишнього працівника Washington Post і автора блогу KrebsonSecurity.com, єдине, що заважає результативній боротьбі з кіберзлочинністю, — це відсутність діє­здатної правоохоронної системи. Автор статті також наголошує, що головною проблемою України є бідність, тому інвестиції в економіку, імовірно, виявляться ефективнішими, ніж спроби карного переслідування гакерів.

 Computerworld

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...