Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Путін украв каблучку?

Автор:

|

Червень 20, 2013

|

Рубрика:

Путін украв каблучку?

Роберт Крафт, власник клубу NFL «Нью-Інгленд Петріотс» і один з найбагатших американців (статок – 2,3 млрд USD, за оцінкою Forbes) публічно заявив у нью-йоркському готелі «Уолдорф Асторія» на шикарному гала-прийомі, влаштованому на його честь із нагоди вручення «Медалі досконалості» за благодійну підтримку «Карнегі-холу», що ще 2005 року Володимир Путін украв у нього каблучку вартістю 25 тис. USD. Пан Крафт попросив тоді Білий дім утрутитися в ситуацію й повернути перстень, але йому відповіли, що уряд Джорда Буша-молодшого не хоче псувати відносини з Росією.

Водночас, Дмитро Пєсков, прес-аташе президента Росії Володимира Путіна, розповів про те, що Роберт Крафт подарував п. Путіну перстень Супербоула (переможця чемпіонату NFL) під час візиту до Санкт-Петербурга 2005 року. «Дивно чути слова п. Крафта. Під час тієї зустрічі я стояв за 20 см від нього й п. Путіна та бачив і чув, як Роберт Крафт подарував каблучку», — заявив він.
Ось як описувала ті події Lenta.ru: «Після офіційної зустрічі Володимира Путіна з представниками американського бізнесу, що відбувалася 25 червня в Костянтинівському палаці, власник «Петріотс» Роберт Крафт вирішив поспілкуватися з російським президентом неофіційно й під час розмови похвалився перед ним своїм перснем. Далі сталося те, що очевидці події описують по-різному, проте в підсумку п. Путін залишив місце зустрічі разом із перснем, а Крафту не залишалося нічого іншого, як зробити заяву про те, що він подарував російському президенту дорогий сувенір».
Через кілька днів після інциденту на сайті «Петріотс» з’явилося офіційне повідомлення п. Крафта про те, що він «подарував перстень президентові Росії на знак поваги до російських людей і діяльності Володимира Путіна». Тепер підприємець стверджує, що змушений був приховувати факт крадіжки на прохання адміністрації тодішнього президента США Джорджа Буша-молодшого.
За словами Дмитра Пєскова, зараз перстень зберігається в бібліотеці Кремля. «Якщо цей джентльмен відчуває справді такий біль від утрати у зв’язку з актом довіри, то президент готовий відправити йому якийсь інший перстень, який зможе купити за власні гроші», — додав п. Пєсков. Вартість інкрустованої діамантами каблучки — 25 тис. USD. «Перстень переможця Супербоула» високо цінується серед колекціонерів. Максимальна ціна, яка була виплачена на аукціоні, становила 230 тис. USD — за раритетний перстень 1991-го відомого американського футболіста Лоренса Тейлора. 2008 року колишній гравець «Петріотс» Дже’Род Черрі продав один із своїх трьох перснів за 150 тис. USD і витратив усі гроші на благодійність.
Здається, усі крапки над «і» розставив дещо пізніше Стейсі Джеймс, споуксмен компанії «Крафт груп». Він сказав: «Це – гумористична, анекдотична історія, яку Роберт розповідає, щоби розвеселити товариство. Насправді він дуже радий, що його каблучку виставлено в Кремлі. І як він уже сказав про це 2005 року, він дуже поважає Росію та її керівника президента Путіна».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply