Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Провал операції проти наркомафії

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Провал операції проти наркомафії

Таємна операція під назвою Fastand Furious, яку США організували проти мексиканських бандитів, завершилася цілковитим фіаско. Політичні супротивники Барака Обами вже намагаються роздути скандал у новий «Вотерґейт».

Під час злощасної операції Аґенція з боротьби з наркотиками постачала зброю «наркосам», плануючи відстежити її шлях, щоби потім дістатися до лідерів мафіозних організацій. Але значна частина зброї безслідно зникла, а інша була використана бандитами проти мексиканських прикордонників. Із цієї ж зброї було вбито американського федерального аґента. А жодного лідера кримінальних угруповань так і не вдалося затримати.

Республіканці одразу ж скористалися з нагоди зіпсувати імідж президента. Перший крок у цьому напрямку вже зроблено: комісія палати представників ухвалила винести на загальне голосування питання про те, щоби звинуватити генерального прокурора країни Еріка ґолдера в неповазі до Конґресу. Якщо палата представників визнає його винним, п. ґолдер ризикує втратити свою посаду й, таким чином, п. Обама втратить одного з найвідданіших йому соратників. А вибори президента США, нагадаємо, відбудуться в листопаді 2012 року.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply