Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 26, 2018

Про врегулювання конфлікту у Сирії

Автор:

|

Січень 28, 2016

|

Рубрика:

Про врегулювання конфлікту у Сирії
Джон Керрі

Джон Керрі

Сполучені Штати та Туреччина готові до воєнного врегулювання ситуації у Сирії у боротьбі з бойовиками терористичної організації «Ісламська держава» (ІД). Про це Джо Байден, віце-президент США, заявив після зустрічі у Стамбулі з Ахметом Давутоглу, прем’єр-міністром Туреччини. «Ми знаємо, що краще було б, якби ми могли досягти політичного рішення, але ми готові, якщо таке рішення неможливе, і до воєнного рішення у цій операції проти ІД», — сказав американський чиновник.
Низка медіа інтерпретувала слова віце-президента як заяву про готовність Вашинґтона вирішувати конфлікт у Сирії військовим шляхом. Тому офіс Джо Байдена поширив роз’яснення його заяви. «Віце-президент мав на увазі, що навіть тоді, коли ми шукаємо політичне вирішення громадянської війни в Сирії, ми одночасно шукаємо військове розв’язання проблеми ІД», — йдеться в повідомленні для преси.
А 23 січня вже Джон Керрі обговорив у в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) питання врегулювання конфлікту в Сирії з членами сирійської опозиції. Державний секретар США провів зустріч із членами Високої переговорної ради на чолі з Ріядом Хіджабом. «Обговорили майбутні перемовини під егідою Організації Об’єднаних Націй (ООН) щодо політичного переходу в Сирії та погодилися, що необхідно терміново покласти край насильству, від якого страждає народ Сирії», — повідомили в Держдепартаменті. Його очільник також наголосив на «важливості збереження імпульсу, який надала (мирному процесу. — Ред.) міжнародна група підтримки Сирії на зустрічах у Відні та Нью-Йорку і після прийняття резолюції Ради безпеки ООН».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...