Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Президент відправив у відставку голову Податкової служби

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Президент відправив у відставку голову Податкової служби

Керівника Податкової служби звільнили після того, як стало відомо, що його підлеглі особливо ретельно перевіряли представників опозиційних консервативних груп. Про відставку високопосадовця повідомив Барак Обама. За словами президента, Джек Лю, міністр фінансів США, попросив Стівена Міллера, керівника Податкової служби, про відставку та прийняв її. «Я зроблю все, від мене залежне, щоби такого більше не трапилося», — наголосив глава Білого дому. 

Скандал із відставкою голови Податкової служби — не перший у Вашинтґоні за останній час. Напередодні генеральний прокурор Ерік Голдер чотири години відповідав у Конґресі на запитання про Податкову службу, таємні записи розмов журналістів агенції Associated Press і напад на американське консульство в лівійському місті Бенгазі. За словами п. Голдера, потрібен час для того, аби представники ФБР змогли встановити, чи працівники Податкової служби порушували якісь закони.
У короткій заяві для преси в Білому домі Барак Обама зазначив, що він переглянув звіт про податкові перевірки республіканців і вважає такі дії «неправомірними» та «неприпустимими». «Американці правомірно обурилися через такі дії, розлютився і я. Я не терпітиму такої поведінки в жодному відомстві, а особливо в податковому, враховуючи повноваження цієї служби та її доступ до нашого життя», — сказав президент.
За його словами, міністерство фінансів запровадить нові заходи, «щоби бути певним, що такого не повториться» й що Податкова служба повинна негайно застосовувати ці рекомендації. У доповіді про порушення в податковому відомстві США зазначено, що скандал стався через «неефективне управління».
Інспекція з Міністерства фінансів виявила, що через постанову керівництва Податкової служби протягом півтора року спостерігалися «істотні затримки» в обробці заявок на звільнення від сплати податків, зокрема через те, що це відомство вимагало «непотрібну інформацію», як-от списки донорів.
У листі до колег із податкового відомства звільнений керівник Міллер розповів, що залишить посаду в червні. «Існує чітка й нагальна потреба відновити довіру суспільства до національної податкової служби», — додав він. Стівен Міллер очолив податкову службу США в листопаді минулого року, після закінчення п’ятирічного терміну перебування на цій посаді Даґласа Шульмана.
Бі-Бі-Сі Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply