Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 21, 2019

Президент помилував двох індичок

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Президент помилував двох індичок

Барак Обама на щорічній урочистій церемонії, приуроченій до Дня подяки, традиційно помилував двох індичок. «Кажуть, що життя дає другий шанс, і сьогодні я, як ніколи, згоден із цим», — заявив президент, натякнувши на своє переобрання на посаду президента.

На церемонії помилування п. Обаму супроводжували обидві його доньки Саша та Малія. Помилування отримала «національна індичка» на прізвисько Кобблер, а також її «дублерка» Ґобблер. Обидві представниці родини індичих, що важать близько 18 кг, були вирощені в штаті Вірджинія. «Помилувані» доживатимуть свого віку в маєтку Джорджа Вашинґтона в Маунт-Верноні.
Барак Обама також закликав усіх американців згадати постраждалих від руйнівного урагану «Сенді». Після церемонії помилування індичок президент із родиною вирушив у офіс вашинґтонської благодійної організації Capital Area Food Bank.
«Перша родина США продовжила традицію на День подяки та взяла участь у проекті благодійного фонду Capital Area Food Bank. Президент, його дружина, доньки й кілька їхніх друзів, а також члени баскетбольної команди з Ореґону запаковували продуктові набори та роздавали їх нужденним людям похилого віку й дітям», — ідеться в повідомленні прес-служби Білого дому.
Церемонію помилування індичок започаткували в Білому домі в середині 1940-х рр., коли посаду президента обіймав Гаррі Трумен. Однак широку популярність і фактично офіційний статус цей захід набув за президента Джорджа Буша-старшого.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...