Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Президент назвав кандидатуру нового посла США в Україні

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Президент назвав кандидатуру нового посла США в Україні

Барак Обама оголосив про свій намір запропонувати кандидатуру п. Паятта як наступного посла США в Україні. Про це повідомило посольство США. Джеффрі Паятт — кар’єрний дипломат вищого ешелону дипломатичної служби США, що має за плечима 22 роки роботи в Державному департаменті, яка дотепер здебільшого зосереджувалася на Азії та Латинській Америці.

Пан Паятт у травні 2010 року обійняв посаду головного заступника помічника Державного секретаря — заступника керівника Бюро з питань Південної та Центральної Азії. Перед тим, зі серпня 2007 року, він був заступником голови дипломатичної місії США при Міжнародній агенції з атомної енергії та міжнародних організаціях у Відні. З 2002-го по 2007 рік Джеффрі Паятт служив у посольстві США в Делі (Індія), спочатку як радник-посланник з політичних справ, а з червня 2006 року — як заступник керівника дипломатичної місії. На цій посаді він керував щоденною оперативною діяльністю одного з найбільших посольств США за кордоном.
До призначення в Індію він працював у Генеральному консульстві США в Сянгані, займаючись діалогом із питань торгівлі й експортного контролю з цим Особливим адміністративним реґіоном Китаю. З 1997-го по 1999 рік він був керівником американського консульства в Лахорі (Пакистан). Нагадаємо, що нинішній посол США Джон Теффт приїхав в Україну в грудні 2009 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...