Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Представники української влади почали втрачати гроші в США

Автор:

|

Лютий 20, 2014

|

Рубрика:

Представники української влади почали втрачати гроші в США

Ігор Єфремов, син Олександра Єфремова, голови фракції Партії реґіонів у Верховній Раді України, вклав у американську економіку 1,1 млн USD, які тепер не може повернути. Про це пише видання «Наші гроші» з посиланням на матеріали справи судового розгляду в США. Як інформує часопис, інвестувати в американську фірму п. Єфремова-молодшого разом із сином екс-голови Луганської облради Віктора Тихонова Дмитром підбив Едуард Лозовський, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації (ЛОДА).

Згідно з матеріалами справи «Лозовський проти Оксенюка», сам заступник голови ЛОДА інвестував у США 1,75 млн USD для створення компанії TBM Holdings, яку мав вивести на біржу та забезпечити «регіоналу» стабільні та легальні гроші. Василь Оксенюк через Едуарда Лозовського залучив до подібних операцій дітей п. Єфремова й п. Тихонова. Сталося це 2006 року: Дмитро Тихонов переказав п. Оксенюку 1 млн USD через фірму Hansen Corporation, а Ігор Єфремов — 1,1 млн USD через свою британську компанію DX Ventures Limited. Як оплату за послуги Василь Оксенюк отримав частину акцій TBM Holdings.
Що три місяці п. Оксенюк звітував, як працюють інвестиції та які вони мають перспективи. Але починаючи із серпня 2007-го кошти опинилися під загрозою щезнення. Василь Оксенюк заявив, що гроші «регіоналів» заблоковано через підозру в нелегальному походженні.
Едуард Лозовський вивів активи з компанії, перетворивши пакет акцій п. Оксенюка в ніщо. Невдовзі між п. Оксенюком і п. Лозовським виник конфлікт. Американський бізнесмен заявив, що п. Лозовський заборгував йому за послуги 8 млн USD. Едуард Лозовський, своєю чергою, вимагає повернення 3 млн USD, вкладених п. Єфремовим, Тихоновим і Івановим.
Сам п. Оксенюк вважає, що його колишній інвестпартнер Олександр Єфремов може бути заарештований у США. За його словами, вимоги про повернення грошей, висунуті йому, не тільки неправомочні, але й можуть зіграти проти самого п. Єфремова та його партнерів. «Якби я пішов до суду, вони би навіть не змогли довести, що це – їхні гроші. Тобто, вони самі себе закопали, коли заявили, що це є їхні кошти. Усе, вони вже не зможуть від цього відмовитися. Тому коли ми підемо їх судити, то будемо брати за основу їхні визнання в їхньому ж позові проти мене. Якщо ж вони відмовляться — їх можуть заарештувати за одурення суду», — стверджує американець.

Євген Клен

До слова
У Вашинґтон 13 лютого ц. р. приїхав колишній голова Адміністрації президента (АП) України Сергій Льовочкін. «Він шукає зв’язків з елітами, не хоче загинути під уламками Януковича — колоса на глиняних ногах», — повідомив Сергій Лещенко з «Української правди». На думку журналіста, для інших «реґіоналів» це має стати сигналом, що час відмежуватися від влади. Як писав «Міст», 17 січня ц. р. Янукович звільнив п. Льовочкіна з посади голови Адміністрації президента й призначив його радником глави держави. Керівником АП став Андрій Клюєв.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply