Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 11, 2018

Позов проти Тимошенко відхилено

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Позов проти  Тимошенко відхилено

Суд Нью-Йорка відхилив позов американської компанії Universal Trading & Investment Co. (UTICo) проти екс-прем’єра України Юлії Тимошенко. «Компанії UTICo відмовлено в залученні її позову до справи», — ідеться в рішенні суду. Американська компанія UTICo позивалася проти пані Тимошенко в липні ц. р., вимагаючи від неї виплати боргів компанії «Єдині енерґетичні системи України» (ЄЕСУ) розміром 18,3 млн USD.

Цим позовом UTICo намагалася через Юлію Тимошенко домогтися виплати боргу компанії ЄЕСУ, що в 1990-х роках була посередником у продажу середньоазіатського та російського газу в Україну й Східну Європу та яку певний час очолювала екс-прем’єр України.

У своєму позові UTICo звинувачувала пані Тимо­шенко в тому, що та приховувала прибутки й активи ЄЕСУ від кредиторів, виводячи їх в офшори та тримаючи під власним контролем. Сама пані Тимошенко наприкінці квітня подала позов до суду в Нью-Йорку проти Дмитра Фірташа, співвласника компанії RusUkrEnergo.

У своєму позові UTICo зазначала, що в разі наявності будь-яких відшкодувань на користь Юлії Тимошенко за позовом проти пана Фірташа вона звертається з клопотанням накласти арешт на частину цих відшкодувань на суму до 18,3 млн USD плюс відсотки до завершення судового слухання в справі UTICo проти пані Тимошенко.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...