Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 3, 2020

Позов проти президента

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

Позов проти президента
Грег Ебботт

Грег Ебботт

Влада 17 штатів подала позов проти імміґраційної ініціативи президента США. Про це повідомив Грег Ебботт, генеральний прокурор Техасу, котрий є одним з ініціаторів подання позову. На думку позивачів, Барак Обама порушив Конституцію США, узаконивши перебування в країні близько 5 млн нелегальних імміґрантів. Невдоволені штати вимагають заблокувати указ. Як вважає їхня влада, реформа імміґрації посилить гуманітарну кризу на південному кордоні країни, насамперед у Техасі.

У листопаді ц. р. п. Еббот переміг на виборах губернатора Техасу й візьметься до виконання своїх обов’язків у січні 2015 року. Він обіймає посаду генпрокурора штату з 2002-го і вже 31-й раз подає в суд на Адміністрацію президента Обами.
Крім Техасу колективний позов подали штати Алабама, Джорджія, Луїзіана, Міссісіпі, Північна і Південна Кароліни, Західна Вірджинія, Канзас, Індіана, Небраска, Вісконсин, Південна Дакота, Айдаго, Монтана і Мен.
Як писав «Міст», наприкінці листопада ц. р. Барак Обама в обхід Конґресу США підписав указ, який узаконює перебування в країні нелегальних імміґрантів. Мова йде про людей, котрі проживають у Америці більш ніж п’ять років і є батьками американських громадян або осіб, які мають дозвіл на постійне проживання в країні.
Якщо такі нелегальні імміґранти звернуться до американської влади, пройдуть дві перевірки з боку компетентних органів, здадуть біометричні дані, почнуть платити податки та доведуть, що їхні діти народилися в США до указу, їм дозволять залишитися в країні на трирічний термін із можливістю подальшого його продовження. Такі особи зможуть отримувати й дозвіл на роботу в США.
Республіканці, які за підсумками проміжних виборів, що відбулися 4 листопада, узяли під контроль сенат й зміцнили свою більшість в палаті представників Конґресу, раніше попередили Обаму про те, що не терпітимуть спроб діяти в обхід законодавчої гілки влади в розв’язанні проблем з імміґрацією.

До слова
Республіканська партія, за підсумками другого туру виборів в штаті Луїзіана, отримала ще одне місце в сенаті, таким чином зміцнивши більшість у верхній палаті Конґресу. Після перемоги Білла Кессіді над кандидатом від демократичної партії Мері Лендрю республіканці вже мають 54 зі 100 місць.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply