Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Поставки зброї не можуть спровокувати Путіна

Автор:

|

Грудень 04, 2014

|

Рубрика:

Поставки зброї не можуть спровокувати Путіна
Джон Мак-Кейн

Джон Мак-Кейн

Українці, котрі не захотіли стати частиною Росії, заслуговують на допомогу від США у вигляді оборонної зброї, яка не може ще більше спровокувати аґресора. Про це заявив сенатор Джон Мак-Кейн. «Що сьогодні робить Путін? Він узяв Крим, зміцнив позиції в східній Україні, впродовж кількох останніх тижнів перекинув туди більше танків та озброєнь. Убито більш як 4 тис. українських солдатів. І ви не хочете провокувати Путіна!» — обурювався сенатор, відповідаючи на запитання про можливу реакцію Москви на поставки американської зброї в Україні.

На думку п. Мак-Кейна, задум Путіна здійснюється вже зараз: «Уперше після закінчення Другої світової війни в Європі йде розділ держави, а ми не хочемо дати їй (Україні. — Ред.) зброю, щоби захиститися».
«Ті 300 тис. людей, котрих я бачив на Майдані на морозі, не хочуть ставати частиною Росії, вони не хочуть розділу своєї країни, і вони заслуговують на нашу допомогу у вигляді поставок зброї», — заявив Джон Маккейн. Він іще раз наголосив, що не варто хвилюватися щодо того, чи цей крок не спровокує Путіна ще більше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply