Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 24, 2020

Послання до Конґресу чи передвиборне звернення?

Автор:

|

Лютий 02, 2012

|

Рубрика:

Послання до Конґресу чи передвиборне звернення?

У республіканців є переконлива причина вважати, що в посланні до Конґресу Барак Обама втілює, радше, його передвиборчі та партійні наміри, аніж президентську мету, ідеться в матеріалі The New York Times. Президент уступив у активну фазу кампанії. Цього року він мало чого очікує від Конґресу, окрім збільшення вже існуючих скорочень податків зі зарплат. Його основні ініціативи спрямовані на те, щоби поліпшити власні перспективи з переобрання, зазначає автор статті Джон Гарвуд.

Опитування свідчать, що позиції пана Обами стосовно бюджету є ближчими для більшості виборців, аніж позиції республіканців. Його кінцевою метою, за словами радників, залишається міжпартійна угода про дефіцит бюджету, що ґрунтується на принципах, які він уже обговорював зі спікером Джоном Бегнером.

«Він повною мірою налаштований на пере­обран­ня, що проявляється в його популістському тоні», — зауважив респуб­ліканець Алан Сімпсон, додавши, що Барак Обама може справедливо стверджувати: він знайшов «збалансований» план скорочення витрат і збільшення податків, тоді як республіканці Конґресу не можуть цим похвалитися.

«І якщо палка риторика про податкову справедливість і нерівність допоможе президенту перемогти на виборах удруге, йому, імовірно, буде навіть легше домовлятися з республіканцями», — пише автор. «На цьому етапі, — сказав Алан Сімпсон, — вони зрозуміють, що витратили чотири роки на досягнення однієї благородної мети — перемогти його — і не змогли цього зробити».

 New York Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply