Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Порошенко несподівано звільнив Моцика

Автор:

|

Квітень 16, 2015

|

Рубрика:

Порошенко несподівано звільнив Моцика

Олександр Моцик

Президент України звільнив Олександра Моцика з посади Надзвичайного і Повноважного посла України в Сполучених Штатах. Крім того, п. Моцик був Надзвичайним і Повноважним послом України в Антигуа і Барбуді та Надзвичайним і Повноважним послом України в Республіці Тринідад і Тобаго. Відповідний указ було оприлюднено на сайті глави держави у вівторок. Діаспора звільнення Олександра Моцика сприйняла схавально.

Олександр Моцик був послом України в США з 2010 року. За чутками, його замінить Валерій Чалий, заступник голови Адміністрації Президента України. Напередодні він уже здійснив робочий візит до Вашинґтона, де провів низку зустрічей із представниками американських урядових інституцій та неурядових організацій.
Під час відвідин Державного департаменту п. Чалий обговорив ситуацію в Україні зі заступником Державного секретаря з питань контролю над роззброєнням Роуз Геттемюллер, першим заступником помічника Держсекретаря з питань Європи й Євразії Полом Джонсом, а також із координатором із питань політики санкцій Деніелом Фрідом.
Валерій Чалий також торкнувся розвитку двосторонніх відносин, питання фінансової допомоги з боку Сполучених Штатів і механізмів допомоги Україні в оборонному секторі. Про це, зокрема, ішлося в розмовах із головним радником президента США, старшим директором з питань Європи Ради національної безпеки (РНБ) США Чарльзом Капчиним, зі спеціальним радником віце-президента з питань Європи та Євразії Майклом Карпентером і старшим директором із питань глобальної економіки та фінансів РНБ Рорі Макфаркуаром.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply