Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Попит на зброю спровокував дефіцит

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Попит на зброю спровокував дефіцит

Рекордний попит на зброю призвів до дефіциту в крамницях. Американці, побоюючись обмежень на поширення вогнепальної зброї, почали масово поповнювати її запаси. У підсумку стало складно купити навіть такі найпоширеніші товари, як, наприклад, патрони 22-го калібру. Крім того, за останній рік ціни на зброю в деяких магазинах зросли більш ніж удвічі. У низці випадків власники крамниць встановили обмеження на кількість товару, яку може придбати один покупець.

Національний фонд стрілецького спорту пояснює підвищений попит зростанням популярності стрільби як виду спорту, полювання, а також використанням зброї для самооборони. Служба охорони рибних ресурсів і диких тварин повідомила, що кількість заявок на отримання ліцензії на полювання зросла з 2006-го по 2011 рік на 9 %. Досі попит на ліцензії незмінно падав протягом 25 останніх років.
Майкл Гемптон, голова національної Асоціації стендової стрільби й Асоціації стрільби по летючих мішенях, заявив, що кількість членів кожної з організацій становить до 4 млн осіб і зростає на 3-5 % щорічно. Тим часом, у збройових магазинах стверджують, що рекордний попит забезпечують зовсім не спортсмени, а власники зброї, які поповнюють свої запаси, побоюючись запровадження заборон або зростання податків. Продавці зазначають, що продажі пішли вгору невдовзі після переобрання на посаду президента Барака Обами, чия адміністрація вважається противником широкого розповсюдження зброї, а різкий стрибок стався на тлі активних громадських дискусій із цього питання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply