Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Помешкання Обами здають в оренду

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Помешкання Обами здають в оренду

У Нью-Йорку пропонується для найму квартира, де жив Барак Обама. Вартість оренди за місяць — близько 2,5 тис. USD. Двокімнатні апартаменти розташовано в районі Верхнього Вест-Сайда, неподалік Колумбійського університету, у якому навчався майбутній американський лідер. Слоган брокерської компанії, що шукає нових мешканців, звучить так: «Живи, як президент! І, можливо, якось ти теж опинишся в Білому домі!»

Охочі обов’язково знайдуться, переконана Анна Левітова, керівний партнер компанії «Еванс»: «Ціна за оренду цього житла — цілком прийнятна. Мені навіть не здається, що вони беруть якусь премію за те, що в них колись був такий чудовий і знаменитий орендар. Загалом, ціни за найм квартири в Нью-Йорку — дуже високі, і тому це є таким популярним інструментом для збереження та примноження капіталу. Орендний ринок у місті просто величезний. Там не тільки розташовані популярні університети, як-от Колумбійський, а й безліч інших. Більш ніж 70 % ньюйоркців є орендарями, тому значний орендний попит існує фактично в усіх цінових категоріях».

20-річний Обама в’їхав у винайняте помешкання в серпні 1981-го й ділив його із сусідом кілька років. На той момент плата становила 380 USD на місяць. За повідомленнями адміністрації будівлі, приміщення майже не змінилося за минулі три десятиліття, за винятком зробленого невеликого косметичного ремонту.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply