Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Помер Дік Кларк

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Помер Дік Кларк

Телеведучий, продюсер, засновник премії American Music Award Дік Кларк помер у 82-річному віці 18 квітня. Пан Кларк, за словами його прес-секретаря, помер у лікарні Saint John у Санта-Моніці (штат Каліфорнія) від гострої серцевої недостатності.

Робота Кларка в шоу-бізнесі почалася 1945 року, коли він став співробітником редакції невеличкої радіостанції в штаті Нью-Йорк, що належала його дядькові. Невдовзі після приходу на радіо­станцію Діку Кларку доручили зачитувати в ефірі прогноз погоди, а потім він став ведучим випуску новин. 1952-го п. Кларк переїхав до Філадельфії (штат Пенсильванія) і став співведучим музичної програми Bob Horn’s Bandstand, що виходила на одному з місцевих телеканалів. 1956 року права на програму придбав загальнонаціональний канал Ей-бі-сі. Музичне шоу, перейменоване на American Bandstand, виходило в ефір до 1989-го й принесло його беззмінному ведучому Діку Кларку загальноамериканську популярність. Крім American Bandstand, п. Кларк активно займався продюсуванням телепроектів. Так, 1972 року він створив програму Dick Clark’s New Year’s Rockin ‘Eve — телешоу, що виходить у переддень Нового року. 1973-го Дік Кларк на замовлення каналу Ей-бі-сі ініціював музичну премію American Music Award і став продюсером її телеверсії.

American Music Award була задумана як основ­ний конкурент музичної премії Grammy, права на трансляцію якої до 1973 року належали Ей-бі-сі. Дік Кларк чотири рази (1979-го, 1983-го, 1985-го і 1986 років) ставав володарем «Еммі» — найпрестижнішої в США премії в галузі телебачення. 1976 року ведучий був удостоєний зірки на голівудській Алеї слави, а в 1993-му його включили до Зали слави рок-н-ролу.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...