Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Почалася підготовка до польоту на Марс

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

Почалася підготовка до польоту на Марс

Марс

На Гавайських островах рано вранці 29 серпня почався новий експеримент у рамках підготовки до пілотованого польоту на Марс. Шестеро вчених — зі США, Німеччини та Франції — впродовж року будуть жити в ізольованому просторі під одним дахом і харчуватися консервами та продуктами, висушеними в замороженому стані, щоб протестувати умови, в яких житиме та працюватиме екіпаж місії на Марс.
Новий притулок шести ентузіастів має 6 м у висоту й 11 м — у діаметрі. У кожного з них є своя маленька кімнатка з ліжком і письмовим столом. Меню учасників експерименту складатиметься, наприклад, із консервованого тунця, сирного порошку й інших продуктів, висушених методом сублімації. Виходити назовні буде дозволено лише в космічних скафандрах. Доступ до Інтернету — обмежений.
Німеччину на експерименті представляє фізик Крістіане Хайнике. 30-річна випускниця Технічного університету Ільменау так пояснила свою мотивацію: «Ми хочемо допомогти відправити на Марс перших людей. Хоча кожному відразу очевидно, що для цього потрібно розробити космічний корабель, скафандри та станції для роботи на Марсі, багато хто недооцінює того, що найважливішим фактором є все-таки людина».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply