Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Підтримка Юлії Тимошенко

Автор:

|

Січень 19, 2012

|

Рубрика:

Підтримка Юлії Тимошенко

Гіларі Клінтон (на фото), державний секретар США, заявила, що Вашинґтон надалі підтримує вимогу щодо звільнення Юлії Тимошенко, колишнього прем’єр-міністра України, й інших ув’язнених екс-чиновників. «Ми продовжимо відстоювати необхідність належного процесу судочинства, а також звільнення Вас і інших ув’язнених колишніх урядових осіб як надзвичайно важливий крок у такому процесі», — ідеться в листі пані Клінтон, адресованому Юлії Тимошенко.

Крім того, посадовець запевняє «в прихильності до проведення вільних виборів за участю всіх леґітимних політичних кандидатів і партій України». «Це є ще одним критично важливим кроком до європейської інтеґрації та справи, яку Ваша країна успішно здійснювала в минулому. Сподіваюся, що так буде й під час парламентських виборів у жовтні», — написала Гіларі Клінтон.

Вона наголосила, що пильно відстежує розвиток подій у справі пані Тимошенко. «США розчаровані тим, що Апеляційний суд Києва підтвердив обвинувальний вирок щодо Вас, не розглянувши питань про виборче переслідування та правосуддя, які піднімалися під час судового процесу. Наше занепокоєння посилилося у зв’язку з раптовим рішенням перевести Вас у тюремну установу, віддалену від Києва. Особливо, враховуючи повідомлення про стан Вашого здоров’я» — зазначила держсекретар.

«Нас також турбують справи, порушені проти інших колишніх відомих урядових осіб. Радію з того, що в цей важкий момент Ви продовжуєте підтримувати інтеґрацію України в Європейський Союз і добрі взаємини з усіма її сусідами. Демократія та розвиток йдуть поряд. Дозвольте запевнити Вас, що США й надалі підтримуватимуть прагнення народу України перетворити свою державу на процвітаючу європейську демократію», — заявила держсекретар Гіларі Клінтон.

Раніше Сполучені Штати офіційно заявили, що їх розчарувало рішення Апеляційного суду Києва, який підтвердив законність вироку колишньому прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко.

Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...