Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 21, 2018

Піднімають мінімальну зарплату

Автор:

|

Січень 06, 2016

|

Рубрика:

Піднімають мінімальну зарплату

Долари з-за кордону

У 14 з 50 штатів, а також в окремих містах вирішили підняти рівень мінімальної погодинної оплати праці, який уже більше шести років на федеральному рівні становить 7,25 USD за годину. Зміни до законів у більшості штатів набули чинності 1 січня.
Каліфорнія та Массачусетс вирішили підвищити мінімальну погодинну оплату праці найбільше серед штатів — із дев’яти до десяти доларів. Найнижчий розмір оплати серед штатів, які вирішили її підняти, — в Арканзасі, де він зріс із 7,50 до восьми доларів. Найменше збільшення, на 25 центів, заплановане в Південній Дакоті, де погодинна мінімальна оплата праці тепер становить 8,55 USD.
Із міст суттєве підвищення зафіксовано в Сієтлі. Тут мінімальна погодинна оплата праці становитиме залежно від сфери від 10,5 до 13 USD. Лос-Анджелес і Сан-Франциско з 1 липня запроваджують поступове підвищення мінімальної погодинної оплати праці, яка за шість років має сягнути 15 USD.
Підвищення мінімальної погодинної оплати відбувається на тлі серії протестів по всій країні з вимогою збільшити її розмір. Працівники фаст-фудів становлять найбільшу групу працівників серед тих, хто отримує в США мінімальну оплату праці.
Українська служба Deutsche Welle

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...