Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Перша леді в дуелі дружин

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Перша леді  в дуелі дружин

Одна річ зближує Мішель Обаму й Енн Ромні, які так суттєво відрізняються одна від одної: вони відіграють найважливішу роль у впертих президентських перегонах, пише Le Figaro.

Енн Ромні виступила на з’їзді республіканців у Тампі, привнісши в кампанію емоції, яких тій так бракувало. Мішель, своєю чергою, мала надати блиску й натхнення з’їздові демократів, зазначає Лора Мандевіль, автор статті. До боротьби Барака й Мітта додається інша дуель — за серця американців, перш за все — американок, підкреслює журналістка.

Мішель Обама — не новачок у політиці. 2008 року її перші кроки в журналістській «клітці з левами» були важкими, ідеться в статті. «Після приходу в Білий дім ця палка й відкрита жінка змогла з блиском суміщати роль матері, що піклується про забезпечення нормального життя для своїх двох донечок, й участь у боротьбі проти ожиріння нації, у підтримці родин військовослужбовців і ветеранів», — зазначає автор.

Присутня на з’їзді в Шарлотті Роксана, демократична активістка з Міннесоти, каже: «Це — чудовий козир Обами, його дружина встановлює зв’язок із різними верствами суспільства: меншинами, зокрема афро-американцями; сім’ями, що зіштовхнулися з ожирінням, яких, на жаль, є чимало; ветеранами».

«Енн Ромні виступила з теплою промовою в Тампі на підтримку свого чоловіка, і вона — вродлива. Однак я очікую чогось глибшого від Мішель, чогось, що пояснить нам, чому ми повинні переобрати її чоловіка», — розповідає темношкіра адвокат Мур.

Девід Фрік, республіканець, уважає, що Енн Ромні промовляла серцем, але Мішель — популярніша, оскільки звертається до жінок, які працюють, тобто до переважної їх більшості. «Цікаво подивитися, чи стане перша леді виразником думки демократів, які звинувачують республіканців у веденні справжньої війни проти жінок, зокрема в питанні абортів», — пише автор. Мішель має достатньо інформації про те, що мотивує дії президента, переконаний Девід Аксельрод, політичний радник президента Обами. «Вона говоритиме про три з половиною останніх роки. Ніхто не зможе цього зробити з більшою силою», — зазначив п. Аксельрод.

Le Figaro

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...