Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Пентаґон спостерігатиме за Сантою

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Пентаґон спостерігатиме за Сантою

У переддень Різдва Об’єднане командування повітряно-космічної оборони Північноамериканського континенту (НОРАД) традиційно буде стежити за пересуванням Санта-Клауса планетою. З 1 грудня на сайті американсько-канадського командування розпочався відлік часу до початку спостереження. Кожен охочий дізнатися про місце перебування Санти у вівторок 24 грудня та приготуватися до його відвідин може зробити це, відвідавши спеціальний веб-сайт НОРАД.

Місце перебування Санти на мапі веб-сторінки буде коригуватися що п’ять хвилин. На сайті також можна буде переглянути відеосюжети про його переміщення. Стежити за підготовкою до польоту санчат Санта-Клауса штаб НОРАД, розташований на авіабазі Паттерсон у штаті Колорадо, починає опівночі 24 грудня за «гірською часовою зоною».
Санта-Клаус і його помічник олень Рудольф вирушать у кругосвітню подорож із Північного полюса. А завершать своє турне за місцевим часом штату Колорадо — щ 9-й ранку в середу 25 грудня.
Спостерігати за пересуванням Санта-Клауса й оленя Рудольфа, який везтиме сани з подарунками, буде понад 40 релейних станцій, розміщених у різних районах США та Канади. Крім того, супутники з інфрачервоними сенсорами, розміщені на геостаціонарній орбіті, також відстежуватимуть їхній політ, вловлюючи тепло, яке випромінює ніс Рудольфа. У ці Різдвяні свята 1,2 тис. добровольців допомагатиме НОРАД оновлювати інформацію про мандрівку Санти й відповідме на листи та дзвінки. Зазначимо, що й у минулі роки Пентаґон спостерігав за пересуванням Санта-Клауса на Різдво.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...