Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 21, 2018

Парад кандидатів у Південній Кароліні

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Парад кандидатів у Південній Кароліні
Гіларі Клінтон

Гіларі Клінтон

На минулому тижні трапилося відразу дві великі події — дебати Республіканської та Демократичної партій. Деякі газети на ранок п’ятниці заявили, що Дональд Трамп, можливо, вперше підготувався до дебатів і виграв їх, на голову розбивши суперників. Інші ж написали, що Берні Сандерс здобув перемогу над Гіларі.
Шості дебати Республіканської партії проходили в Південній Кароліні. Символом цього штату до липневого розстрілу білим підлітком-расистом дев’яти чорношкірих парафіян церкви міста Чарльстона, був прапор конфедерації. І саме Південна Кароліна була останнім штатом, який 2000 року нарешті почав відзначати День Мартіна Лютера Кінґа, який припадає на кожен третій понеділок січня.
Дебати почалися з того, що Крис Кристі закликав не допустити п. Клінтон «на третій термін Обами». Губернатор Нью-Джерзі пообіцяв, що якщо його номінують від партії, то він не підпустить Гіларі й на десять миль до Білого дому, на чому зірвав бурхливі оплески. Мабуть, за сміливу впевненість у власній перемозі при рейтинґу 5 %. Кандидат також визнав, що навіть його конкурент Марко Рубіо буде в тисячу разів кращим президентом, ніж п. Клінтон, не помітивши, що таким чином образив останнього.
А Джеб Буш додав, що на цій сцені будь-хто кращий за Гіларі, маючи, мабуть, на увазі насамперед себе. Політик назвав п. Клінтон катастрофою, а п. Рубіо пригадав теракт у посольстві США в Бенґазі (Лівія) і поклав відповідальність за чотирьох загиблих американців на невміння колишнього державного секретаря поводитися з розвідувальними даними.
Атакували лідера рейтинґів Демократичної партії майже всі кандидати на республіканських дебатах, крім Дональда Трампа. Замість цього він наступного дня орендував цілий кінотеатр в Айові, щоб жителі штату змогли безкоштовно подивитися кінофільм «13 годин: таємні солдати Бенґазі», що розповідає про події 2012 року. Також бізнесмен повідомив, що тепер він веде праведний спосіб життя. «У мене дуже хороші стосунки з Богом», — запевнив він.
Натомість британські парламентарії обговорять питання про заборону на в’їзд п. Трампа у свою країну. Петиція зі закликом заборонити кандидатові у президенти США в’їзд до Об’єднаного Королівства набрала необхідні для її розгляду в парламенті 100 тис. голосів, а кількість інтернет-користувачів, котрі підтримали петицію, сягнула за півмільйона.
Темою будь-яких дебатів також завжди стає зброю, боротьба з тероризмом і біженці. За першим пунктом нічого нового республіканці не сказали. А от щодо боротьби з тероризмом, то Марко Рубіо запропонував покрокову інструкцію боротьби з «Ісламською державою» (ІД): краща розвідка світу — ЦРУ — розповість, де ховаються терористи; кращі збройні сили світу — американська армія — піде і знищить їх. А якщо хтось залишиться живим, то отримає квиток в один кінець до Гуантанамо.
Марко Рубіо також вирішив підтримати імідж мачо і заявив, що на Різдво купив собі вогнепальну зброю. Він начебто зробив це для захисту своєї сім’ї від можливих атак терористів ІД. «У мене є право захищати свою сім’ю, якщо хтось нападе на нас. Якщо ІД відвідає нас або наших сусідів, то в будь-який момент останньою лінією оборони між ними та моєю родиною буде можливість захистити їх від терористів», — сказав він.
Сама ж п. Клінтон заявила про можливе нове «перезавантаження» відносин США та РФ, але це, на її думку, залежить від того, що за це отримає Америка. Політик також уважає, що перше «перезавантаження» принесло Америці якісь вигоди, правда, не сказала — які. Гіларі назвала стосунки з Путіним «цікавими» та «поважними». «У нас бували моменти жорсткого спілкування одне з одним», — нагадала вона.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...