Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 9, 2020

Опера заявила про банкрутство

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Опера заявила про банкрутство

Нью-йоркська міська опера вирішила оголосити про банкрутство та припинення діяльності, визнавши свою неспроможність зібрати необхідну кількість коштів для подальшої роботи. Минулого місяця її керівництво оголосило, що буде змушене подати документи про банкрутство в тому разі, якщо до кінця місяця не буде зібрано 7 млн USD.

Зазначимо, що збір коштів було, зокрема, оголошено на інтернет-сервісі Kickstarter, за допомогою якого опері вдалося залучити тільки 300 тис. USD. Ще 2 млн USD було отримано з інших джерел, однак попри це керівництво Нью-йоркської опери визнало, що подальша робота театру неможлива. Упродовж кількох останніх років Нью-йоркська міська опера боролася з фінансовими труднощами. З 2008 року вартість театру впала з 48 млн USD до 5 млн USD, весь цей час опера зазнавала збитків.
Майкл Блумберґ, мер Нью-Йорка, відмовився втрутитися в ситуацію з банкрутством опери, пояснивши це тим, що бізнес-модель культурної установи не працює. 2011-го опера залишила свій історичний майданчик у «Лінкольн-центрі» через фінансову скруту.
Нью-йоркська міська опера, також відома як «народна опера» працювала в місті з 1944 року. На відміну від більш відомої «Метрополітен-опери», міська опера Нью-Йорка орієнтувалася на ширші верстви населення та, в основному, запрошувала американських виконавців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply