Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Онук Буша балотується на посаду

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Онук Буша балотується на посаду

Джордж Прескотт-Буш, онук і племінник колишніх президентів США — старшого та молодшого Джорджів Бушів, – має намір розпочати державну кар’єру з посади голови Головного кадастрового управління штату Техас. Вибори в управління відбудуться наступного року, і 36-річний республіканець уже подав усі необхідні для участі в них документи.

Посада земельного комісара, що керує земельними ділянками, котрі належать штату Техас, і корисними копалинами, які залягають у них, часто стає першим кроком на шляху до вищих виборних посад. Таким чином, у разі перемоги на виборах у Джорджа Прескотта з’явиться шанс стати черговим представником династії Бушів, вибудувавши успішну політичну кар’єру в Техасі й, можливо, на національному рівні.
Посаду голови кадастрового управління запровадли в Техасі ще 1836 року, коли ця територія була незалежною республікою. Нагадаємо, що сам Джордж Буш-молодший був губернатором Техасу протягом п’яти років — до обрання президентом США 2000-го. Юрист Джордж Прескотт-Буш вільно володіє іспанською мовою та вважається «висхідною зіркою» серед консервативно налаштованого іспаномовного населення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...