Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Оновлення списку торговців людьми

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Оновлення списку торговців людьми

Держдепартамент США включив прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі до списку осіб, пов’язаних із торгівлею людьми. Доповідь Держдепу США публікується щороку й спирається на дані, отримані зі 180 країн світу. «У лютому 2011-го судді висунули звинувачення прем’єр-міністру Сільвіо Берлусконі за підозрою в комерційній сексуальній експлуатації дівчини з Марокко», — повідомляється в документі. Також там зазначено наявність свідчень, згідно з якими дівчина стала жертвою торгівлі людьми. Крім цього, панові Берлусконі інкримінують пособництво дитячій проституції.

Опозиційна партія Італії назвала те, що трапилося, «ще однією ганебною образою» для країни, яка вже стала посміховиськом у зв’язку зі секс-скандалами навколо прем’єра. Зазначимо, що недавно італійська преса з’ясувала, що в скандальних вечірках на міланській віллі Сільвіо Берлусконі брала участь і українка — мешканка Львова. В Італії дівчина працює моделлю з 2003 року, а 2005-го стала Miss Intimo 2005. Пізніше пан Берлусконі заперечив, що обіди та вечері, які влаштовуються на його віллі в Аркоре неподалік Мілана, мали щось спільне із секс-вечірками, а тим більше з «оргіями».

Наразі проти голови Ради міністрів Італії розпочато чотири судових процеси — у справі про підкуп британського адвоката Девіда Міллса за неправдиві свідчення, два — за звинуваченнями у фінансовому шахрайстві, а найскандальніший — про користування послугами неповнолітніх повій.

Раніше італійська опозиція вимагала розслідувати підозри, згідно з якими прем’єр-міністр країни використовував урядовий літак для перевезення учасниць оргій, що відбувалися в його маєтках, відомих як «бунга-бунга». Загалом у цій справі проходять вісім підозрюваних. Звідництво, на відміну від проституції, є в Італії карним злочином.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply