Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 17, 2018

Обстріл Білого дому

Автор:

|

Листопад 25, 2011

|

Рубрика:

Обстріл Білого дому

Секретна служба США, яка охороняє президента, виявила факт обстрілу 18 листопада Білого дому у Вашинґтоні. Одна з куль розбила вік­но, перш ніж ударилася в спеціальне куленепробивне скло. Другу кулю було знайдено в стіні будівлі. ФБР затримала підо­зрюваного в обстрілі Білого дому. Ним виявився 21-річний Оскар Раміро Ортеґа-Ернандес. За попередніми даними, мотивом його вчинку була одержимість першою особою Америки.

«Оскара Раміро Ортеґу-Ернандеса затримали в штаті Пенсильванія, за кілька кілометрів від Піттс­бурґа», — говориться в повідомленні ФБР. За даними спецслужб, раніше пан Ортеґа вже притягувався до відповідальності за дрібні правопорушення: його заарештовували й штрафували на території трьох штатів. Він не був пов’язаний із будь-якими радикальними організаціями. Разом із тим, пан Ортеґа був «схиблений на президентові Обамі», — зазначається у звіті ФБР.

Суд штату Пенсильванія висунув Оскарові Раміро Ортезі-Ернандесу, підо­зрюваному в обстрілі Білого дому, звинувачення в спробі замаху на президента США.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...