Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Обаму виховував транссексуал

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Обаму виховував транссексуал

Мати Барака Обами приймала Іві на роботу кухарем, але справа закінчилася тим, що найманий працівник протягом двох років виконував обов’язки няні майбутнього президента США, пише Анджело Акуаро в статті, опублікованій у газеті La Repubblica. «Коли Іві, няня з Ментенга, побачив у газеті, що малюк, якого він доглядав у одному з передмість Джакарти, став президентом Сполучених Штатів Америки, то не міг повірити власним очам», — зазначає видання. Але й Барак Обама не повірив своїм вухам, коли йому розповіли, що той, хто опікувався ним у дитинстві, насправді виявився транссексуалом.

«Він був таким маленьким, — розповів Іві авторові статті, — я ніколи не одягав перед ним жіночого одягу. Проте якось він побачив, як я покористувався губною помадою його матері: він помирав від сміху».

«Іві розповів журналістам про свою трагічну історію після завершення служби в матері Обами: в Індонезії жорстоко переслідують гомосексуалістів і трансвеститів. Тому якось він закопав у землю весь жіночий одяг і косметику й знову став паном Турда», — ідеться у матеріалі видання.

 La Repubblica

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply