Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Обама запалив вогні на головній ялинці

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

Обама запалив вогні на головній ялинці

Барак Обама і Санта-Клаус

Президент США 4 грудня запалив вогні на різдвяній ялинці, встановленій перед Білим домом. За традицією, разом із ним участь у церемонії взяла його сім’я — перша леді Мішель Обама та їхні доньки Малія й Саша. Перед початком церемонії співачка Патті ЛаБелль виконала перед присутніми пісню під назвою «Найкраща пора року». Честь вести свято цього року випала відомому оскароносному акторові Тому Генксу та його дружині — акторці й співачці Риті Вілсон. Музичний супровід забезпечував інструментальний ансамбль Корпусу морської піхоти. За словами п. Генкса, кожен із них за раз може зробити 140 віджимань від підлоги.

Перша родина країни не змусила довго на себе чекати: Обами фактично одразу вийшли на сцену. Президент вирішив не затягувати й з промовою. «Почнімо відлік із п’яти…. П’ять, чотири, три, два, один!» — сказав він, після чого на ялинці засяяли зелені та червоні вогники. Потому на Еліпсі (галявині перед Білим домом) розпочався концерт, гостей розважали відомі естрадні виконавці. Барак Обама навіть станцював із дружиною Мішель. Товариство їм склали доньки та Маріан Робінсон, мати президента. Не обійшлася церемонія й без Санта-Клауса та святкових пісень.
Запалювання різдвяної ялинки біля Білого дому в США відбувається щороку. Цю традицію започаткував іще 1923 року 30-й президент США Калвін Кулідж, і відтоді її жодного разу не порушували. Цьогорічна церемонія стала вже 92-ю.
Головну різдвяну ялинку доставили в Білий дім у Вашинґтоні заздалегідь. Білу ялицю підвезли до дверей будівлі возом, запряженим кіньми. Процесію зустрічали перша леді з доньками, а також їхні собаки Бо та Санні. Чотириногі члени президентської родини оббігли довкола возу, понюхали дерево й одностайно ухвалили позитивний вердикт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply