Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 15, 2018

Обама візьметься за проблему зброї

Автор:

|

Січень 06, 2016

|

Рубрика:

Обама візьметься за проблему зброї

Барак Обама

У своєму першому цього року щотижневому зверненні Барак Обама розповів, що зустрінеться з генеральним прокурором Лореттою Лінч, аби обговорити свої можливі дії. Президент сказав, що застосує всю свою владу, бо Конґрес не зміг вирішити цю проблему.
Аналітики прогнозують спротив із боку активістів, котрі цікавляться зброєю, і республіканців. Проте п. Обама сказав американцям, що він отримав надто багато листів від батьків, учителів і дітей та не може сидіти, склавши руки. «Ми знаємо, що зупинити кожен акт насильства неможливо, — сказав він. — Але що, як ми спробуємо зупинити хоча б один із них? Що, якби Конґрес зробив бодай щось, аби захистити наших дітей від стрілянини?»
Господар Білого дому зізнався, що коли йому не вдалося отримати підтримку Конґресу для своїх законів про зброю, в яких закладено «здоровий глузд», це стало його найбільшим розчаруванням за час президентства.
Лора Бікер, кореспондент Бі-бі-сі у Вашинґтоні, каже, що президент може скористатися своєю владою в кількох сферах, зокрема для того, щоб посилити особисту перевірку покупців, котрі отримують зброю від гуртових постачальників. Проте йому слід очікувати жорсткої протидії своїм планам.
Національна стрілецька організація вже запустила серію відеороликів, спрямованих проти активістів, котрі хочуть більше контролю над зброєю. Попри те, що від вогнепальних поранень гине багато людей, усі попередні спроби запровадити суворіший контроль над зброєю провалювалися.
Бі-бі-сі-Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...