Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Обама став президентом завдяки співаку

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Обама став президентом завдяки співаку

Якби не співак Джек­сон, Барак Обама не потрапив би в Білий дім, стверджує брат знаменитого співака в інтерв’ю The In­dependent. Джермейн Джексон також висловив глибоке розчарування тим, як ставляться до пам’яті його брата в США, пише журналіст.

«Я вважаю, що Америка підвела Майкла. Був би він уродженцем якоїсь іншої країни, то йому ставили би пам’ятники за його заслуги перед музикою», — сказав Джермейн. За його словами, сім’я Джексонів сумує й дотепер, три роки по смерті Майкла, робить спроби з’ясувати, що насправді відбулося. «Родина все ще намагається дізнатися, хто ще того вечора приходив до нього», — зауважив брат співака.

Джермейн Джексон озвучив такий логічний ланцюжок. Ще 1993 року Майкл у інтерв’ю Опрі Він­фрі зізнався, що страждає на вітіліго. За словами Джермейна, це визнання акцентувало афроамериканське походження співака й зробило Опру знаменитою. І ось 2007-го вона підтримала Обаму на праймеріз, що, на думку декого, зіграло вирішальну роль у його висуненні кандидатом у президенти.

Джермейн засудив британські таблоїди за те, що вони зробили з Майкла карикатуру. Він додав: «Ніхто не знав Майкла так, як ми. Він не був диваком, не був дивним, — він був просто не такий, як усі. Тільки після смерті люди нарешті починають його розуміти».

 Independent

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply