Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Обама роззброює Америку

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Обама роззброює Америку

Нинішній головнокомандувач армії США — президент Обама — веде країну до одностороннього роззброєння, запевняє на сторінках The Washington Times Олівер Норт, телеведучий і оглядач, відомий світові як герой скандалу «Іран-контрас» наприкінці 1980-х рр.

«Перелічу людей, які сподіваються, що до дня президентських виборів у США ви не помітите цього курсу: Володимир Путін, Лян Гуанлі, Кім Чен Ун, Ашфак Парвез Каяні, Саєд Алі Госсейні Хаменеї, Абдул Фаттах аль-Сісі, Реджеп Таїп Ердоган, Сальман бін Абдулазіз аль-Сауд, А. К. Хан і, звичайно, Барак Обама», — пише автор.

На його думку, усі вищеперелічені особи — схиблені на темі ядерної зброї. У президента Росії Путіна, Ляна Гуанлі (міністра оборони Китаю), глави Північної Кореї Кім Чен Уна та Каяні (начальника Генштабу Збройних сил Пакистану) ядерна зброя та її носії вже є. Іранський духовний лідер Хаменеї, аль-Сісі (міністр оборони Єгипту), прем’єр-міністр Туреччини Ердоган, саудівський кронпринц Сальман і пакистанський учений-атомник Хан — «охоче вступлять в ексклюзивний ядерний клуб». «А п. Обама просто хоче позбутися всієї ядерної зброї, причому почне він із нашої», — пише автор.

Усе почалося 2009 року: Барак Обама скасував плани розміщення ПРО в Польщі та Чехії, а йому присудили Нобелівську премію миру. Потім він уклав договір СНО-3, «перекошений на користь Москви». Але й це — тільки верхівка айсберга, запевняє автор. На його думку, глава Америки не виконує своєї обіцянки модернізувати ядерний арсенал США та зберегти «ядерну тріаду». «Увесь інший світ, у тому числі Росія, поспішає конструювати й виробляти сучасні аналоги», — застерігає п. Норт.

Понад те, адміністрація президента Обами демонтує засоби оборони США, стверджує автор. «Адміністрація вже прикінчила три багатообіцяючі програми повітряної та космічної ПРО, різко урізала число протиракет, що базуються в Америці», — пояснює він. Фактично Барак Обама виставив на ринґ проти семи супротивників боксера в кайданках, який навіть не може сховатися від ударів, стверджує видання. Цілковите безумство — знову «наймати» головнокомандувача, який наполегливо прагне до одностороннього роззброєння.

Washington Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...