Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

Обама просить гроші

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Обама  просить гроші

Передвиборний штаб Барака Обами офіційно визнав, що республіканцям під час кампанії вдасться зібрати набагато більше коштів, й у зв’язку із цим закликав прихильників демократів пожертвувати хоча би по три долари.

«Уперше в сучасній американській історії чинний глава держави поступиться за кількістю зібраних під час кампанії грошей, за деякими оцінками, співвідношення становитиме 1:3. Тільки протягом десяти останніх днів цього місяця республіканці витратять 20 млн USD на нападки на президента Обаму по телебаченню. Подумайте про це, а потім уявіть собі їхні видатки в останню декаду жовтня», — ідеться в листі, розісланому виборцям, що зареєструвалися на сайті штабу президента.

«У нас немає мільярдерів, які виписують чеки на 10 млн USD, і зараз ми не можемо змінити закони, що дозволяють приватним грошам викрадати демократію. У нас є понад два мільйони простих людей, які жертвують у середньому по 51 USD. Щодня — починаючи відтепер і закінчуючи листопадом — ми можемо боротися з величезною фінансовою перевагою нашого опонента і його прибічників над простими людьми», — повідомляється в документі.

Згідно з деякими прогнозами, витрати республіканців на кампанію Міта Ромні, суперника Барака Обами, складуть близько 1,2 млрд USD. У п. Обами є шанс зібрати таку ж суму, яку він мав 2008 року (і яка тоді побила всі рекорди) — близько 750 млн USD.

Великий бізнес традиційно підтримує республіканців, однак заява, що в демократів немає багатих прихильників, — це також перебільшення. Наприклад, недавній прийом у будинку актора Джорджа Клуні, квитки на який коштували по 40 тис. USD, приніс кампанії президента Обами 6 млн USD, а лотерея, на якій розігрували квитки для простих виборців, — іще дев’ять. Згідно з опитуваннями, Барак Обама наразі на кілька відсотків випере­джає свого конкурента за популярністю.

Влада міста Дарема в Нью-Гемпширі зажадала від виборчого штабу президента Барака Обами оплатити витрати, пов’язані з його візитом. Маються на увазі гроші, що пішли на оплату роботи поліції та пожежних служб. Міське керівництво наголошує, що готове було взяти на себе витрати, пов’язані з президентською поїздкою, однак п. Обама відвідав Дарем суто в рамках передвиборної кампанії.

Суму, витрачену на поїздку президента, міська влада оцінює 20—30 тис. USD. Один із жителів міста, що побажав залишитися невідомим, погодився виділити на цю мету до 20 тис. USD. Про це розповів Джей Гуз, голова міської ради. Він також заявив, що рішення місцевої влади не має політичного підґрунтя — більшість виборців, зареєстрованих у місті, підтримують Демократичну партію.

Євген Клен

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply