Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Обама підтримав українців, а Канада ввела санкції

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

Обама підтримав українців, а Канада ввела санкції

Президент США 28 січня ц. р. згадав про боротьбу за демократію в Україні під час свого щорічного звернення до народу Америки. У промові «Про стан справ у державі» Барак Обама розповідає громадянам Сполучених Штатів Америки про головні досягнення та проблеми, які стоять перед нацією. Це — історична традиція в США. Виступ відбувається в Конґресі США. У тій частині промови, яка стосувалася основних напрямків міжнародної політики, президент згадав про Україну та боротьбу її народу за демократію. «Ми підтримуємо тих, хто готовий важко працювати на побудову демократії. В Україні ми підтримуємо принцип, що всі люди мають право вільно й мирно висловлювати думку та впливати на майбутнє своєї країни», — наголосив Барак Обама.

У той же час Канада застосувала візові санкції до українських чиновників, причетних до придушення законних протестів в Україні та залякування опозиційних лідерів. Про це йдеться в спільній заяві Міністерства закордонних справ і Міністерства імміґрації Канади.
Згідно з інформацією, удатися до такого «обдуманого рішення» владу Канади змусили «останні дії членів української правлячої еліти». «Враховуючи жорстоке придушення законного протесту та залякування опозиційних голосів, ми будемо обмежувати в’їзд до Канади — із негайним набуттям чинності — для ключових державних діячів у відповідь на їхні дії останніми днями», — сказано в заяві.
«Незважаючи на те Канада вітає нещодавні події в Україні, але ще багато що належить зробити. Український уряд повинен виконати основні вимоги народу, у тому числі щодо звітності та повного дотримання демократичних принципів», – ідеться в документі.
У Канаді також заявили, що й надалі підтримуватимуть український народ, який «мужньо продовжує виступати на підтримку демократії». Влада країни стежитиме за розвитком подій в Україні та розгляне подальші кроки, якщо буде така необхідність.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply