Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Обама не перепрошуватиме Ромні

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Обама не перепрошуватиме Ромні

Барак Обама заявив, що не проситиме вибачення в Мітта Ромні, кандидата в президенти від Республіканської партії, за критику його діяльності на чолі компанії Bain. «Ми не маємо наміру просити про пробачення. Ромні стверджує, що вирішить економічні проблеми, оскільки має великий досвід у бізнесі. Гадаю, що виборці цілком законно хочуть дізнатися, який саме цей досвід», — сказав президент. Раніше передвиборний штаб п. Обами звинуватив кандидата від республіканців у тому, що той в 1999—2001 рр. негласно брав участь в управлінні інвестиційною компанією Bain, яку й заснував 1984 року. Сам п. Ромні при подачі документів для передвиборної кампанії вказав, що залишив Bain 1999-го, щоб 2002 року керувати організацією зимових Олімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті.

Штаб Барака Обами ґрунтував свої звинувачення на тому, що саме в 1999—2001 рр. компанія Bain займалася аутсорсинґом робочих місць, закриваючи американські фірми та передаючи їхні функції організаціям у Мексиці та Китаї. Мітт Ромні відхилив ці звинувачення і вимагав від глави Білого дому вибачитися, сказавши, що такі заяви «не гідні президента США».

Нагадаємо, згідно із даними останніх опитувань, 56 % американців уважають, що президент Обама погіршив ситуацію в країні. Причому в те, що п. Ромні здатний кардинально змінити ситуацію, вірять 50 % потенційних виборців.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply