Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Обама і марихуана

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Обама і марихуана

Незабаром побачить світ біографічна книжка «Барак Обама: історія», яка вже зараз викликає жваві дискусії в Америці, пише Ельмар Бурки в статті, опублікованій у газеті Corriere della Sera. «Із наближенням американських президентських виборів між кандидатами частішають удари нижче пояса. Біографія нинішнього господаря Білого дому вже спровокувала дискусію в США. Зокрема, у книзі наведено нові деталі «стосунків» між Обамою й марихуаною: «Вони називали себе «бандою курців косяків», вони проповідували так звану Total Absorption (куріння з повним вдиханням диму)».

«Баррі завжди брав участь у таких «посиденьках», — пише видання. — У своїй автобіографії від 1995 року Обама писав, що справді досить часто курив марихуану. Разом із тим, достеменно не відомо, чи був у той час студент університету автором нових «тенденцій» у вживанні канабісу».

Нова біографія президента вийде друком 19 червня. Вона написана не ким-небудь, а американським журналістом Девідом Мараніссом, лауреатом Пулітцерівської премії. На 672 сторінках представлено інтерв’ю й матеріали, які раніше не видавалися, зібрані автором під час зустрічей із близькими до президента людьми, пише автор статті.

«У своїй книзі «Мрії мого батька» Барак Обама писав, що марихуана йому допомагала. Але він усе ж наголошував, що не пишається тим, що замолоду вживав наркотики: «Це була помилка», — ідеться в статті. «Реакція медіа на твори Девіда Маранісса досить суперечлива. Так, на думку Політичного порталу, мова йде про «книгу, небезпечну для Обами», — зазначає автор.

 Corriere della Sera

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply