Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Новий Вотерґейт

Автор:

|

Червень 13, 2013

|

Рубрика:

Новий Вотерґейт

Набирає обертів скандал із прослуховуванням телефонів і збиранням розвідкою особистої інформації користувачів найбільших інтернет-сервісів. У Всесвітній мережі вже з’явилася петиція з вимогою відставки Барака Обами. 

«Президент Ніксон подав у відставку, коли виявилося, що він прослуховував лише жменьку журналістів. Відповіддю з боку нації став імпічмент. Ми закликаємо Обаму піти. Його адміністрація санкціонувала спостереження Агенції національної безпеки за мільйонами американців і тим порушила четверту поправку (про охорону, у тому числі, особи й документів від необґрунтованих обшуків). Обама конфіскував особисті справи журналістів, порушивши першу поправку (про свободу слова та преси). Його адміністрація брехала під присягою в Конґресі. Без санкції Конґресу вторглася до Лівії та здійснила безліч таємних ударів безпілотниками. Це — дуже серйозні злочини, і ми вимагаємо відставки Барака Обами», — ідеться в тексті заклику до відставки глави держави.
Напередодні медіа дізналися, що спецслужби США за санкцією Білого дому стежать за користувачами Skype, Facebook, Gmail і Twitter. Барак Обама зробив спробу порозумітися, заявивши, що це потрібно для загальної безпеки, але нікого тим не переконав. Того ж дня на сайті Білого дому було розміщено петицію, яка закликає його піти у відставку. На цю вимогу доведеться відреагувати, якщо за місяць вона збере 100 тис. підписів. Поки що їх налічується близько тисячі. Барак Обама, коментуючи обвинувачення на адресу адміністрації щодо порушення права громадян на приватне життя, заявив, що збір даних про телефонні дзвінки допомагає запобігти терористичним атакам.

До слова
7 червня в місті Нью-Бостоні (штат Техас) була заарештована акторка Ґесс Річардсон, яку звинувачують у надсиланні листа з отрутою рицином президентові Бараку Обамі. Жінка подзвонила у ФБР і повідомила, що лист Обамі відправив її чоловік, але розслідування встановило, що вона це зробила сама. Незадовго до затримання актриса повідомила, що не причетна до листа з рицином: «Ці звинувачення не мають нічого спільного з істиною». Нагадаємо, що наприкінці травня на ім’я президента США надійшов лист, у якому було виявлено сліди рицину. Приблизно в той же час аналогічні листи були надіслані меру Нью-Йорка Майклові Блумбергу й голові заснованого ним фонду з боротьби з незаконним розповсюдженням зброї.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply