Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Новий рік у Штатах

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Новий рік у Штатах
Кришталева куля на Таймс-сквер

Кришталева куля на Таймс-сквер

У Нью-Йорку на Таймс-сквер 28 грудня встановили кришталеву кулю. Ця куля — ще блискучіша, ніж торік. Додаткові 2 тис. кришталиків і новий візерунок заважили на 6 т. Це — один із головних атрибутів новорічних святкувань для ньюйоркців, адже тут ще від початку минулого століття заборонили салюти.
Тож 31 грудня, рівно за хвилину до початку Нового року, кулю починають спускати з висоти 23 м. Опівночі вона сягає нижньої точки, що й знаменує початок нового року. Мільйони людей сподіваються потрапити на Таймс-сквер на Новий рік, аби побачити це видовище на власні очі. А більше мільярда спостерігають за спуском кулі у прямому ефірі.
Водночас у результаті стихійного лиха на південному сході США вже загинула 41 людина. За останньою інформацією, в результаті повені в штаті Міссурі загинули шестеро людей, жертвами торнадо в Техасі стали, щонайменше, 11 осіб. Ще п’ятеро людей загинули від повені в штаті Іллінойс. У Міссісіпі, Алабамі, Теннессі й Арканзасі загальна кількість жертв досягла 19 осіб.
Через сильну заметіль летовища в Чикаґо, Далласі та Г’юстоні 28 грудня скасували рейси. Понад 2,5 тис. авіарейсів скасовано, ще 4,5 тис. були відкладені через сильну заметіль. Лише в аеропорту «Мідуей» у Чикаґо скасували понад 1,3 тис. рейсів, що становило половину щоденного розкладу летовища.
Сильна хуртовина налетіла на США 24 грудня. Тоді довелося скасувати більше 1,6 тис. рейсів і відкласти близько 6,3 тис. вильотів. Великі авіакомпанії погодилася поміняти дату вильоту своїх пасажирів без стягнення з них додаткових коштів.

Євген Клен

 

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply