Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/11/5110.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 1, 2020

Нові санкції проти Ірану

Автор:

|

Листопад 25, 2011

|

Рубрика:

Канада, США та Велика Британія заявили про нові санкції проти Ірану у зв’язку з його ядерною програмою. Сполучені Штати вже вжили заходів, спрямованих проти енерґетичної та нафтохімічної галузей Ірану. Джон Бейрд, міністр закордонних справ Канади, заявив, що його країна заблокує всі фінансові операції з іранськими банками.

Зокрема, Тімоті Гейтнер, міністр фінансів США, закликав провідні банки світу відмовитися від ведення бізнесу з Іраном. Президент США у своїй письмовій заяві зазначив, що Іран обрав шлях міжнародної ізоляції й що Сполучені Штати та їхні союзники надалі чинитимуть тиск на Іран з метою примусити його відмовитися від ядерної програми. Уряд Великої Британії ухвалив рішення перервати всі зв’язки між британським фінансовим сектором і іранськими банками, включаючи Центральний банк Ірану.

Посилення санкцій проти Тегерана стало наслідком публікації доповіді Міжнародної аґенції з атомної енерґії, де вперше було викладено прямі побоювання щодо того, що Іран може працювати над створенням ядерної зброї.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply