Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Нова військова стратеґія

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Нова військова стратеґія

Барак Обама розкрив деталі скорочення військового бюджету на 500 млрд USD у межах нової оборонної стратеґії країни. Програма на майбутнє десятиліття передбачає скорочення чисельності армії та військового бюджету з метою відновлення економічного потенціалу держави. Президент заявив, що американська армія стане компактнішою, але зможе зберегти свою перевагу й спрямує свої зусилля на Азійсько-Тихоокеанський реґіон.

Виступаючи в Пентаґоні, лідер нації оприлюднив наміри щодо перегляду військового бюджету США, згідно з якими зі збройних сил буде звільнено кілька тисяч осіб. У преамбулі до стратеґії пан Обама висловив упевненість у тому, що за рахунок збільшення вкладень у кіберозброєння Сполучені Штати зможуть навіть зменшити ядерний потенціал, не програвши при цьому в обороно­здатності.

«Наша армія буде більш компактною. Але світ повинен знати, що США збережуть військову перевагу за допомогою збройних сил, які будуть маневреними та гнучкими», — наголосив президент. За його словами, зараз голов­не завдання Америки — відновити свою економічну міць, і країна «перегортає сторінку десятиліття війни». Крім того, Барак Обама зауважив, що військовий бюджет зростатиме, але не такими швидкими темпами, як раніше.

За словами ж Леона Панетти, міністра оборони США, в американських збройних силах зміниться співвідношення між резервістами й діючими військовиками, при цьому армія зможе швидше мобілізувати необхідні сили.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...