Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

На старті президентських перегонів

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

На старті президентських перегонів
Майкл Блумберґ

Майкл Блумберґ

Майкл Блумберґ, котрий є власником однойменної інформаційної агенції, розглядає можливість своєї участі в президентських перегонах як незалежний кандидат. Мер Нью-Йорка з 2002-го по 2013 рік доручив своїм помічникам негласно провести опитування громадської думки серед потенційних американських виборців із метою з’ясувати, якими будуть його шанси у випадку, якщо він вирішить боротися за Білий дім. Нагадаємо, що напередодні виборів 2008-го п. Блумберґ також розглядав можливість своєї участі, проте згодом вирішив все ж не балотуватися.
Мільярдер вирішив зважити свої сили, перебуваючи під враженням від того, як підприємець Дональд Трамп, передвиборчій кампанії котрого експерти пророкували неминучий крах, в лічені місяці вирвався в лідери президентських перегонів серед республіканців.
У президентських перегонах зараз беруть участь більше десятка осіб. У стані Республіканської партії лідирує Дональд Трамп. Він знову осоромився, показавши своє цілковите невігластво. Коментуючи напад на поліцейську дільницю в Парижі, політик «переніс» французьку столицю до Німеччини. «Чоловіка застрелили у поліцейській дільниці в Парижі. Тільки що було оголошено про максимальний рівень терористичної загрози. У Німеччині — повний кримінальний бардак! Наберіться розуму!» — написав він у Twitter.
Офіційний кандидат на пост глави Білого дому від республіканців буде названий на партійному з’їзді 18-21 липня ц. р в Клівленді (штат Огайо), кандидат від демократів — на подібному форумі 25-28 липня у Філадельфії (штат Пенсильванія).
Барак Обама заявив, що не стане публічно підтримувати жодного кандидата з однопартійців, котрі претендують на президентський пост, поки демократична партія не визначиться з тим, хто буде її представляти в змаганнях за Білий дім. Опитування громадської думки вказують на Гіларі Клінтон як на найвірогіднішого кандидата від демократів на виборах 2016 року. Берні Сандерс, сенатор від штату Вермонт, також займає високу позицію у партійному списку. Ще один потенційний кандидат від демократів — Мартін О’меллі, мер Балтімора й екс-губернатор штату Меріленд. Деніс Макдонов, глава адміністрації президента, наголосив, що рішення п. Обами нікого не підтримувати до завершення процесу праймеріз нічим не відрізняється від практик колишніх президентів-демократів.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...