Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

На побачення — із примусу

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

На побачення — із примусу

У штаті Флорида суддя, що розглядав справу про побутове насильство, звелів відповідачу, 47-річному чоловікові, загладити свою провину перед дружиною, запросивши її до ресторану й на боулінґ. Таке рішення суддя Джон Герлі ухвалив після того, як вирішив, що провина підсудного — мінімальна. У матеріалах справи Джозефа Брея вказано, що він напав на свою дружину під час сварки, що виникла між ними. Жінка образилася на нього за те, що не привітав її з днем народження, і чоловік розлютився. Він штовхнув її на диван, після чого схопив за горло й замахнувся кулаком в обличчя, але не вдарив. Невдовзі після цього пана Брея було заарештовано. Уже невдовзі він постав перед судом за звинуваченням у побутовому насильстві.

Ознайомившись зі справою 47-річного Брея, суддя взяв до уваги той факт, що чоловік притягується до відповідальності вперше в житті й що його дружина не зазнала жодних травм, тож постановив не брати підсудного під варту.

«На думку суду, інцидент, що стався, можна вважати незначним. Тому ви повинні купити квіти, прийти додому, красиво одягнутися, відвести свою дружину спершу в ресторан, а потім — у боулінґ», — заявив п. Герлі, звертаючись до фігуранта справи про домашнє насильство. Причому суддя заздалегідь поцікавився, який ресторанний заклад подобається дружині п. Брея та якій зі спортивних розваг вона надає перевагу.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply